S.S.S
iddaa Rakipbul Ligi’ni norma halı saha maçından ayıran hizmetler nelerdir?
İddaa Rakipbul Ligi Standart Hizmetleri Paketi: Rakip Bulma, saha rezervasyonu, uzman hakem, saha koordinatörü, maç haberi&yorumları, röportajlar, fotoğraf, ilkyardım sağlık müdahalesi, prof. maç topu, FULL HD video ve detaylı maç içi istatistikleri
 
Peki, iddaa Rakipbul Ligi’ne giriş ücreti nedir?
Katılım ve takım kurmak ücretsizdir. Yapılan maç başına ücret, sahada, maçın başında ödenir. Üyeler bu etkinliklerde diledikleri kadar maç yapmakta serbesttiler. Etkinlik başına ücretleri 0532 111 11 72 nolu iddaa Rakipbul Ligi Call-Center'ından öğrenebilirsiniz.
 
Maçlarımızı hangi halı sahalarda oynayabiliriz?
iddaa Rakipbul Ligi'nin o ilde anlaşmalı olduğu tüm tesislerde oynama hakkına sahipsiniz. Bu sahaları görmek için öncelikle sayfamızda mücadele edeceğiniz kategorinin sayfasına giriniz. Ardından yaşadığınız ili seçerek iddaa Rakipbul Ligi’nin o ilde, o kategori için anlaşmalı olduğu sahaları görebilirsiniz. Maç teklifinizi telefonla veya site üzerinde yapacağınız zaman bu tesislerden herhangi birini seçebilir, istediğiniz gün ve saatte oynayabilirsiniz.
 
Haftada kaç maç oynayacağız? Her hafta maç yapmak zorunda mıyız?
iddaa Rakipbul Ligi’nde haftalık maç sayısı sizin tarafınızdan belirlenir. Alt veya üst sınır yoktur. Siz dilediğiniz bir gün belirleyip, bugün için istediğiniz saha/saat ve rakiple maç yapma özgürlüğüne sahipsiniz. Tatile çıkmak, yoğun iş takvimi nedeniyle lige ara vermek, birkaç hafta dinlenmek veya her gün maç yapmak... İşte iddaa Rakipbul Ligi’nin en büyük farkı, size bu özgürlüğü sağlaması!
 
iddaa Rakipbul Ligi’ni açıkçası geç fark ettim, ne zaman katılabilirim? Son katılım tarihi geçti mi?
Hiçbirinin son katılım tarihi yoktur. Tüm ürünlere sezonun başında, ortasında veya sonunda, istediğiniz her an dâhil olabilirsiniz.
 
Peki katılım için ne yapmam lazım?
Öncelikle takım kurmanız gerekiyor. Takım kurabilmeniz için öncelikle üye olmalısınız. Yapacağınız işlem ise çok basit. Öncelikle sitenin sağındaki "Sisteme Giriş" butonuna tıklayarak açılan pencereden “Üye Ol” sekmesini tıklayıp formu hızlıca doldurarak bireysel üyeliğinizi tamamlayın. Üyelik sırasında TC Kimlik Numaranızı, Ad-Soyadınızı ve doğum yılınızı lütfen eksiksiz giriniz. Aksi takdirde sistem üyeliği kabul etmez. Bu bilgiler, her üyenin etkinlikler sırasındaki detaylı istatistik, video ve fotoğraflarının hatasız olarak belgelendirilmesini sağlar.
Üyeliğinizi aktif edip üye girişi yapmanızın ardından "Takım Kur" seçeneği ile takımınızı oluşturma sayfasına hızla gidebilirsiniz. Takımınızın adını, bulunduğunu ili, ilçenizi, logonuzu, taktiğinizi ve müsait saatlerinizi işaretledikten sonra artık takımınız kurulmuştur. 
 
Takımım tamam, peki takım arkadaşlarım? Onları nasıl ekleyebilirim?
Unutmayın ki ilk 5 maçınızda sahaya çıkardığınız maç kadronuzda istediğiniz kadar misafir oyuncu bulundurmakta serbestsiniz. Dolayısıyla bu noktada kadronuza oyuncu katmak için acele etmenize gerek yoktur. Ancak 5. maçınızın ardından en az 7 kayıtlı oyuncuya ulaşamazsanız sistem size 6. maç yapma izni vermeyecektir. Ayrıca unutmayın ki, misafir oyuncuların hiçbir istatistiği (maçın altın adamı, maçın gümüş adamı, gol, şut, isabetli şut, korner, fotoğraf, video, vs...) üyelik profillerine işlenmez. Kadronuza iki şekilde oyuncu ekleyebilirsiniz.
 
a)Site dışından oyuncu ekle: Ekleyeceğiniz oyuncu henüz RakipBul.com üyesi değilse, ondan TC kimlik no, doğum yılı, e-mail, ad ve soyad bilgilerini talep ederek “Site dışından oyuncu ekle” sekmesinden direkt olarak kadronuza katabilirsiniz. Bu oyuncu iddaa Rakipbul Ligi’ne pasif üye konumuna geçecektir. Oyuncu, mailine gelen aktivasyon linkine tıklayarak daha sonra isterse üyeliğini aktifleştirip profilini yönetebilir.
 
b) Site içinden oyuncu ekle: Ekleyeceğiniz oyuncu zaten iddaa Rakipbul Ligi üyelerindense, “Site içinden oyuncu ekle” sekmesine tıklayarak oyuncunun adını girin. Oyuncuya davet gönderdiğinizde, bu davet onun ekranında gözükecektir. Davetinizi kabul edene dek oyuncu kadronuza katılmaz, beklemede kalır. Kabul ettiği an oyuncu kadronuza dâhil olur.
Final Yolu
Rakipbul K.A.P.
 • 03.05kerem öğdük, Atapark FC takımına transfer oldu. 21:41
 • 03.05UMEYR KAMER, HAN SPOR takımına transfer oldu. 19:24
 • 03.05SONER ZURNACI, FIRTINA FC takımına transfer oldu. 18:46
 • 03.05HAN SPOR, Batuhan Ay transferi için oyuncuyla görüşmelere başlandığını Rakipbul K.A.P'a bildirdi. 18:24
 • 03.05Visigotlar, Uğur DEMİREL transferi için oyuncuyla görüşmelere başlandığını Rakipbul K.A.P'a bildirdi. 17:56
 • 03.05BEKİR TOKSOYU, AVRUPA TEM takımına transfer oldu. 14:46
 • 03.05Oğuz can Sengir, İSK takımına transfer oldu. 13:24
 • 03.05İSK, Enes Başar transferi için oyuncuyla görüşmelere başlandığını Rakipbul K.A.P'a bildirdi. 11:12
 • 03.05Yekta Baran Şahin, PANDESTERON takımına transfer oldu. 10:38
 • 03.05PANDESTERON, umut akan transferi için oyuncuyla görüşmelere başlandığını Rakipbul K.A.P'a bildirdi. 10:37
 • 03.05Metal Foot FC, Kadir Ateş transferi için oyuncuyla görüşmelere başlandığını Rakipbul K.A.P'a bildirdi. 00:58
 • 03.05Metal Foot FC, hakan bulut transferi için oyuncuyla görüşmelere başlandığını Rakipbul K.A.P'a bildirdi. 00:58
 • 03.05Metal Foot FC, Hakan Nehir transferi için oyuncuyla görüşmelere başlandığını Rakipbul K.A.P'a bildirdi. 00:58
 • 03.05Metal Foot FC, Fatih Öner transferi için oyuncuyla görüşmelere başlandığını Rakipbul K.A.P'a bildirdi. 00:55
 • 03.05Metal Foot FC, CEM KANDİL transferi için oyuncuyla görüşmelere başlandığını Rakipbul K.A.P'a bildirdi. 00:54
 • 03.05Metal Foot FC, BURAK DİLSİZ transferi için oyuncuyla görüşmelere başlandığını Rakipbul K.A.P'a bildirdi. 00:54
 • 03.05Metal Foot FC, birkan göker transferi için oyuncuyla görüşmelere başlandığını Rakipbul K.A.P'a bildirdi. 00:54
 • 03.05Metal Foot FC, Bekir Can GÖK transferi için oyuncuyla görüşmelere başlandığını Rakipbul K.A.P'a bildirdi. 00:54
 • 03.05Metal Foot FC, alper emre gülberk transferi için oyuncuyla görüşmelere başlandığını Rakipbul K.A.P'a bildirdi. 00:53
 • 02.05Fatih Özen, Victory takımına transfer oldu. 19:18
geri ileri
rakipBUL