S.S.S
iddaa Rakipbul Ligi’ni norma halı saha maçından ayıran hizmetler nelerdir?
İddaa Rakipbul Ligi Standart Hizmetleri Paketi: Rakip Bulma, saha rezervasyonu, uzman hakem, saha koordinatörü, maç haberi&yorumları, röportajlar, fotoğraf, ilkyardım sağlık müdahalesi, prof. maç topu, FULL HD video ve detaylı maç içi istatistikleri
 
Peki, iddaa Rakipbul Ligi’ne giriş ücreti nedir?
Katılım ve takım kurmak ücretsizdir. Yapılan maç başına ücret, sahada, maçın başında ödenir. Üyeler bu etkinliklerde diledikleri kadar maç yapmakta serbesttiler. Etkinlik başına ücretleri 0532 111 11 72 nolu iddaa Rakipbul Ligi Call-Center'ından öğrenebilirsiniz.
 
Maçlarımızı hangi halı sahalarda oynayabiliriz?
iddaa Rakipbul Ligi'nin o ilde anlaşmalı olduğu tüm tesislerde oynama hakkına sahipsiniz. Bu sahaları görmek için öncelikle sayfamızda mücadele edeceğiniz kategorinin sayfasına giriniz. Ardından yaşadığınız ili seçerek iddaa Rakipbul Ligi’nin o ilde, o kategori için anlaşmalı olduğu sahaları görebilirsiniz. Maç teklifinizi telefonla veya site üzerinde yapacağınız zaman bu tesislerden herhangi birini seçebilir, istediğiniz gün ve saatte oynayabilirsiniz.
 
Haftada kaç maç oynayacağız? Her hafta maç yapmak zorunda mıyız?
iddaa Rakipbul Ligi’nde haftalık maç sayısı sizin tarafınızdan belirlenir. Alt veya üst sınır yoktur. Siz dilediğiniz bir gün belirleyip, bugün için istediğiniz saha/saat ve rakiple maç yapma özgürlüğüne sahipsiniz. Tatile çıkmak, yoğun iş takvimi nedeniyle lige ara vermek, birkaç hafta dinlenmek veya her gün maç yapmak... İşte iddaa Rakipbul Ligi’nin en büyük farkı, size bu özgürlüğü sağlaması!
 
iddaa Rakipbul Ligi’ni açıkçası geç fark ettim, ne zaman katılabilirim? Son katılım tarihi geçti mi?
Hiçbirinin son katılım tarihi yoktur. Tüm ürünlere sezonun başında, ortasında veya sonunda, istediğiniz her an dâhil olabilirsiniz.
 
Peki katılım için ne yapmam lazım?
Öncelikle takım kurmanız gerekiyor. Takım kurabilmeniz için öncelikle üye olmalısınız. Yapacağınız işlem ise çok basit. Öncelikle sitenin sağındaki "Sisteme Giriş" butonuna tıklayarak açılan pencereden “Üye Ol” sekmesini tıklayıp formu hızlıca doldurarak bireysel üyeliğinizi tamamlayın. Üyelik sırasında TC Kimlik Numaranızı, Ad-Soyadınızı ve doğum yılınızı lütfen eksiksiz giriniz. Aksi takdirde sistem üyeliği kabul etmez. Bu bilgiler, her üyenin etkinlikler sırasındaki detaylı istatistik, video ve fotoğraflarının hatasız olarak belgelendirilmesini sağlar.
Üyeliğinizi aktif edip üye girişi yapmanızın ardından "Takım Kur" seçeneği ile takımınızı oluşturma sayfasına hızla gidebilirsiniz. Takımınızın adını, bulunduğunu ili, ilçenizi, logonuzu, taktiğinizi ve müsait saatlerinizi işaretledikten sonra artık takımınız kurulmuştur. 
 
Takımım tamam, peki takım arkadaşlarım? Onları nasıl ekleyebilirim?
Unutmayın ki ilk 5 maçınızda sahaya çıkardığınız maç kadronuzda istediğiniz kadar misafir oyuncu bulundurmakta serbestsiniz. Dolayısıyla bu noktada kadronuza oyuncu katmak için acele etmenize gerek yoktur. Ancak 5. maçınızın ardından en az 7 kayıtlı oyuncuya ulaşamazsanız sistem size 6. maç yapma izni vermeyecektir. Ayrıca unutmayın ki, misafir oyuncuların hiçbir istatistiği (maçın altın adamı, maçın gümüş adamı, gol, şut, isabetli şut, korner, fotoğraf, video, vs...) üyelik profillerine işlenmez. Kadronuza iki şekilde oyuncu ekleyebilirsiniz.
 
a)Site dışından oyuncu ekle: Ekleyeceğiniz oyuncu henüz RakipBul.com üyesi değilse, ondan TC kimlik no, doğum yılı, e-mail, ad ve soyad bilgilerini talep ederek “Site dışından oyuncu ekle” sekmesinden direkt olarak kadronuza katabilirsiniz. Bu oyuncu iddaa Rakipbul Ligi’ne pasif üye konumuna geçecektir. Oyuncu, mailine gelen aktivasyon linkine tıklayarak daha sonra isterse üyeliğini aktifleştirip profilini yönetebilir.
 
b) Site içinden oyuncu ekle: Ekleyeceğiniz oyuncu zaten iddaa Rakipbul Ligi üyelerindense, “Site içinden oyuncu ekle” sekmesine tıklayarak oyuncunun adını girin. Oyuncuya davet gönderdiğinizde, bu davet onun ekranında gözükecektir. Davetinizi kabul edene dek oyuncu kadronuza katılmaz, beklemede kalır. Kabul ettiği an oyuncu kadronuza dâhil olur.
Final Yolu
Rakipbul K.A.P.
 • 27.01Fatih Zafer, Redbulls takımına transfer oldu. 00:55
 • 26.01Eren Köse, Florya United takımına transfer oldu. 23:59
 • 26.01Ercan ÖZEL, Mediterranean FC takımına transfer oldu. 23:23
 • 26.01zeynel abidin karaoğlu, YendikMİLAN Florya takımına transfer oldu. 22:26
 • 26.01THY SPOR, Zafer Aldemir transferi için oyuncuyla görüşmelere başlandığını Rakipbul K.A.P'a bildirdi. 22:25
 • 26.01Ali Bakcacı, adanalı ronaldolar takımının transfer teklifini reddetti. 22:21
 • 26.01mehmet mustafa yelbay, YendikMİLAN Florya takımına transfer oldu. 22:11
 • 26.01Salih Kerem Dokuz, Bal st. Germain takımına transfer oldu. 21:46
 • 26.01Hüseyin Gülgüner, LosBandoleros takımına transfer oldu. 21:00
 • 26.01muhammed berk bal, Aqua Bulls takımına transfer oldu. 20:29
 • 26.01Emre can TÜTÜNCÜ, ITIRFC takımına transfer oldu. 20:20
 • 26.01MUHAMMED ÖZDEMİR, TURKUAZ CALL CENTER takımına transfer oldu. 20:10
 • 26.01Enes Oğuzhan Coşkunoğlu, ITIRFC takımına transfer oldu. 19:57
 • 26.01Bal st. Germain, Tunca Onat Uğantaş transferi için oyuncuyla görüşmelere başlandığını Rakipbul K.A.P'a bildirdi. 19:02
 • 26.01ali furkan duygu, Bal st. Germain takımına transfer oldu. 18:58
 • 26.01Yasin Akyıldız, FerahCity takımına transfer oldu. 18:52
 • 26.01mustafa ertek, FC JUVE takımına transfer oldu. 17:53
 • 26.01Atatürk Army, yağız polat tipigil transferi için oyuncuyla görüşmelere başlandığını Rakipbul K.A.P'a bildirdi. 17:22
 • 26.01Atatürk Army, Atahan Türk transferi için oyuncuyla görüşmelere başlandığını Rakipbul K.A.P'a bildirdi. 17:22
 • 26.01Atatürk Army, Atahan Türk transferi için oyuncuyla görüşmelere başlandığını Rakipbul K.A.P'a bildirdi. 17:22
geri ileri
rakipBUL