S.S.S
iddaa Rakipbul Ligi’ni norma halı saha maçından ayıran hizmetler nelerdir?
İddaa Rakipbul Ligi Standart Hizmetleri Paketi: Rakip Bulma, saha rezervasyonu, uzman hakem, saha koordinatörü, maç haberi&yorumları, röportajlar, fotoğraf, ilkyardım sağlık müdahalesi, prof. maç topu, FULL HD video ve detaylı maç içi istatistikleri
 
Peki, iddaa Rakipbul Ligi’ne giriş ücreti nedir?
Katılım ve takım kurmak ücretsizdir. Yapılan maç başına ücret, sahada, maçın başında ödenir. Üyeler bu etkinliklerde diledikleri kadar maç yapmakta serbesttiler. Etkinlik başına ücretleri 0532 111 11 72 nolu iddaa Rakipbul Ligi Call-Center'ından öğrenebilirsiniz.
 
Maçlarımızı hangi halı sahalarda oynayabiliriz?
iddaa Rakipbul Ligi'nin o ilde anlaşmalı olduğu tüm tesislerde oynama hakkına sahipsiniz. Bu sahaları görmek için öncelikle sayfamızda mücadele edeceğiniz kategorinin sayfasına giriniz. Ardından yaşadığınız ili seçerek iddaa Rakipbul Ligi’nin o ilde, o kategori için anlaşmalı olduğu sahaları görebilirsiniz. Maç teklifinizi telefonla veya site üzerinde yapacağınız zaman bu tesislerden herhangi birini seçebilir, istediğiniz gün ve saatte oynayabilirsiniz.
 
Haftada kaç maç oynayacağız? Her hafta maç yapmak zorunda mıyız?
iddaa Rakipbul Ligi’nde haftalık maç sayısı sizin tarafınızdan belirlenir. Alt veya üst sınır yoktur. Siz dilediğiniz bir gün belirleyip, bugün için istediğiniz saha/saat ve rakiple maç yapma özgürlüğüne sahipsiniz. Tatile çıkmak, yoğun iş takvimi nedeniyle lige ara vermek, birkaç hafta dinlenmek veya her gün maç yapmak... İşte iddaa Rakipbul Ligi’nin en büyük farkı, size bu özgürlüğü sağlaması!
 
iddaa Rakipbul Ligi’ni açıkçası geç fark ettim, ne zaman katılabilirim? Son katılım tarihi geçti mi?
Hiçbirinin son katılım tarihi yoktur. Tüm ürünlere sezonun başında, ortasında veya sonunda, istediğiniz her an dâhil olabilirsiniz.
 
Peki katılım için ne yapmam lazım?
Öncelikle takım kurmanız gerekiyor. Takım kurabilmeniz için öncelikle üye olmalısınız. Yapacağınız işlem ise çok basit. Öncelikle sitenin sağındaki "Sisteme Giriş" butonuna tıklayarak açılan pencereden “Üye Ol” sekmesini tıklayıp formu hızlıca doldurarak bireysel üyeliğinizi tamamlayın. Üyelik sırasında TC Kimlik Numaranızı, Ad-Soyadınızı ve doğum yılınızı lütfen eksiksiz giriniz. Aksi takdirde sistem üyeliği kabul etmez. Bu bilgiler, her üyenin etkinlikler sırasındaki detaylı istatistik, video ve fotoğraflarının hatasız olarak belgelendirilmesini sağlar.
Üyeliğinizi aktif edip üye girişi yapmanızın ardından "Takım Kur" seçeneği ile takımınızı oluşturma sayfasına hızla gidebilirsiniz. Takımınızın adını, bulunduğunu ili, ilçenizi, logonuzu, taktiğinizi ve müsait saatlerinizi işaretledikten sonra artık takımınız kurulmuştur. 
 
Takımım tamam, peki takım arkadaşlarım? Onları nasıl ekleyebilirim?
Unutmayın ki ilk 5 maçınızda sahaya çıkardığınız maç kadronuzda istediğiniz kadar misafir oyuncu bulundurmakta serbestsiniz. Dolayısıyla bu noktada kadronuza oyuncu katmak için acele etmenize gerek yoktur. Ancak 5. maçınızın ardından en az 7 kayıtlı oyuncuya ulaşamazsanız sistem size 6. maç yapma izni vermeyecektir. Ayrıca unutmayın ki, misafir oyuncuların hiçbir istatistiği (maçın altın adamı, maçın gümüş adamı, gol, şut, isabetli şut, korner, fotoğraf, video, vs...) üyelik profillerine işlenmez. Kadronuza iki şekilde oyuncu ekleyebilirsiniz.
 
a)Site dışından oyuncu ekle: Ekleyeceğiniz oyuncu henüz RakipBul.com üyesi değilse, ondan TC kimlik no, doğum yılı, e-mail, ad ve soyad bilgilerini talep ederek “Site dışından oyuncu ekle” sekmesinden direkt olarak kadronuza katabilirsiniz. Bu oyuncu iddaa Rakipbul Ligi’ne pasif üye konumuna geçecektir. Oyuncu, mailine gelen aktivasyon linkine tıklayarak daha sonra isterse üyeliğini aktifleştirip profilini yönetebilir.
 
b) Site içinden oyuncu ekle: Ekleyeceğiniz oyuncu zaten iddaa Rakipbul Ligi üyelerindense, “Site içinden oyuncu ekle” sekmesine tıklayarak oyuncunun adını girin. Oyuncuya davet gönderdiğinizde, bu davet onun ekranında gözükecektir. Davetinizi kabul edene dek oyuncu kadronuza katılmaz, beklemede kalır. Kabul ettiği an oyuncu kadronuza dâhil olur.
Final Yolu
Rakipbul K.A.P.
 • 20.10Gani Doruk Sepin, Yalı City takımına transfer oldu. 18:39
 • 20.10Los Abazticos, Berke Karakoç transferi için oyuncuyla görüşmelere başlandığını Rakipbul K.A.P'a bildirdi. 18:33
 • 20.10Los Abazticos, Yunus Emre YÖNDEM transferi için oyuncuyla görüşmelere başlandığını Rakipbul K.A.P'a bildirdi. 18:33
 • 20.10Emir Kavukcu, Yalı City takımına transfer oldu. 18:17
 • 20.10Sertaç Bağdat, TSUNAMİ TEAM takımına transfer oldu. 12:39
 • 20.10Karagümrük Fc, Aykut Maden transferi için oyuncuyla görüşmelere başlandığını Rakipbul K.A.P'a bildirdi. 11:09
 • 19.10Zübeyir Koca, FC TOYGAR CİTY. takımına transfer oldu. 23:23
 • 19.10FC TOYGAR CİTY., Sercan Aydın transferi için oyuncuyla görüşmelere başlandığını Rakipbul K.A.P'a bildirdi. 23:12
 • 19.10FC TOYGAR CİTY., EMRE YALLIHEP transferi için oyuncuyla görüşmelere başlandığını Rakipbul K.A.P'a bildirdi. 23:12
 • 19.10FC TOYGAR CİTY., Serkan Yalnız transferi için oyuncuyla görüşmelere başlandığını Rakipbul K.A.P'a bildirdi. 23:11
 • 19.10FC TOYGAR CİTY., AHMET KARAOSMAN transferi için oyuncuyla görüşmelere başlandığını Rakipbul K.A.P'a bildirdi. 23:11
 • 19.10FC TOYGAR CİTY., Hamza Sargı transferi için oyuncuyla görüşmelere başlandığını Rakipbul K.A.P'a bildirdi. 23:10
 • 19.10GARAGE FC, AHMET BÜLENT MUTLU transferi için oyuncuyla görüşmelere başlandığını Rakipbul K.A.P'a bildirdi. 21:45
 • 19.10ANTORMAN FC, Muhammet Eren Sipahi transferi için oyuncuyla görüşmelere başlandığını Rakipbul K.A.P'a bildirdi. 18:45
 • 19.10musa şallı, Vaidebağ SK takımına transfer oldu. 15:44
 • 19.10GARAGE FC, selçuk kiraz transferi için oyuncuyla görüşmelere başlandığını Rakipbul K.A.P'a bildirdi. 15:40
 • 19.10Onat Mumyakmaz, Almondhill sk takımına transfer oldu. 15:39
 • 19.10MUSTAFA SAİT AK, Atik Runners takımına transfer oldu. 14:18
 • 19.10metin dişli, Vaidebağ SK takımına transfer oldu. 11:13
 • 19.10Burak Kaya, Yendik Milan. takımına transfer oldu. 10:52
geri ileri
rakipBUL