FİKSTÜRLÜ LİG NEDİR!

FİKSTÜRLÜ LİG NEDİR!

FİKSTÜRLÜ LİG NEDİR!
Heyecanla beklenen iddaa Rakipbul Ligi Açılış dönemi Fikstürlü Konferans 10 Mart'da başlıyor. Bu heyecana sen de ortak ol!
 
 
İşte soru ve cevaplarla Fikstürlü Konferans!
 
Fikstürlü Konferans nedir?
iddaa Rakipbul Ligi Fikstürlü Konferansı, online rezervasyon sisteminin aksine, konferansın açılışından önce belirlenen maç programına bağlı olarak oynanan ve diğer konferanslardan farklı olarak 3 puanlı klasik sistemde oynanan bir yapıdır.
Ne zaman başlayacak? Hangi günler oynanacak?
2019 Açılış Sezonunkinin başlangıcı 10 Mart’ dır. Maçlar her pazar günü saat 16.00 - 24.00 saatleri arasında oynanacaktır.
 
Şampiyon nasıl belirlenir?
Fikstürlü Konferans 12 takımdan oluşur. 11 haftalık fikstür kura çekilişiyle belirlenir. Bu fikstürün neticesinde ilk 8’e giren takım Fikstürlü Konferans Play-offlarına katılmaya hak kazanır. Play-offları kazanan ekip Fikstürlü Konferansın şampiyonu olur.
 
Rakipbul'dan ayrı bir yapı mıdır? Kazanırsam ne olacak?
Fikstürlü Konferans Rakipbul'un içinde bir yapıdır. Konferans şampiyonu takım, ildeki diğer Konferans Şampiyonuyla mücadele edip Açılış Ligi Şampiyonluğu mücadelesi verir. Dolayısıyla Türkiye Finallerine ve Avrupa Şampiyonasına gitme şansı vardır.
 
Katılım için extra ücret ödeyecek miyim?
Hayır, Fikstürlü Konferansın extra katılım ücreti yoktur. Ödeme açısından takımın tek yapması gereken oynayacakları 11 maçın son 2'nin ücretini katılım esnasında kaparo olarak ödemektir. Takım, böylece son 2 maçında ücret ödemez.
 
 
Misafir oyuncu oynatabilir miyim?
Hayır, bu konferansta misafir oyuncu uygulaması yoktur, Rakipbul takımlarına verilen 5 transfer hakkını kullanarak katılımcılarımız haftalar boyunca 5 yeni oyuncu transfer edebilir.
 
Son katılım ne zaman?
Son katılım olmayıp kontenjan usulu işlemektedir. 12 takım başvurusunun ardından Konferans Kontenjanı otomatikman kapatılacaktır.
 
Nasıl başvuracağım?
0543 432 43 42  nolu Rakipbul Call-center aracılığıyla Fikstürlü Konferansa katılım talebinizi iletebilirsiniz. Takım adınızı kaydettirip, kaparo ödemenizi yaptıktan sonra takımınızın kaydı gerçekleşmiş olacaktır.
Fikstürlü Konferansların detaylı kurallarını Kural Kitapçığının 12. maddesinde bulabilirsiniz.

E-posta adresinizi yanlış girdiniz.

Göster Hatalı

Şifremi unuttum

Taraftarım!

Taraftarı olduğun oyuncunun/takımın maçları ve gollerini izlemek için:

KAYIT OL
Oyuncuyum!

Halı sahaların efsanesi olma yolunda emin adımlarla ilerlemek istiyorsan:

KAYIT OL
Close