Fikstürlü Konferans 18 Mart'ta Başlıyor! Giriş Tarihi: 16.02.2018 - 18:06

Fikstürlü Konferans 18 Mart'ta Başlıyor!

Heyecanla beklenen iddaa Rakipbul Ligi Güz dönemi Fikstürlü Konferans 18 Mart'ta başlıyor. Bu heyecana sen de ortak ol!

İşte soru ve cevaplarla Fikstürlü Konferans!

Fikstürlü Konferans nedir?
iddaa Rakipbul Ligi Fikstürlü Konferansı, online rezervasyon sisteminin aksine, konferansın açılışından önce belirlenen maç programına bağlı olarak oynanan ve diğer konferanslardan farklı olarak 3 puanlı klasik sistemde oynanan bir yapıdır.

Ne zaman başlayacak? Hangi günler oynanacak?
Her sezon içinde bir Fikstürlü Konferans dönemi olacak olup 2017 Kapanış Sezonunkinin başlangıcı 18 Mart'tır. Maçlar her pazar günü saat 11.00 - 21.00 saatleri arasında oynanacaktır.


Şampiyon nasıl belirlenir?
Fikstürlü Konferans 12 takımdan oluşur. 11 haftalık fikstür kura çekilişiyle belirlenir. Bu fikstürün neticesinde sonuncu olmayıp ilk 11'e giren takım Fikstürlü Konferans Play-offlarına katılmaya hak kazanır. Play-offları kazanan ekip Fikstürlü Konferansın şampiyonu olur.

Rakipbul'dan ayrı bir yapı mıdır? Kazanırsam ne olacak?
Fikstürlü Konferans Rakipbul'un içinde bir yapıdır. Konferans şampiyonu takım, ildeki diğer Konferans Şampiyonlarıyla mücadele edip Kapanış Ligi Şampiyonluğu mücadelesi verir. Dolayısıyla Türkiye Finallerine ve Avrupa Şampiyonasına gitme şansı vardır.

Aynı anda Fikstürsüz Konferanslarda oynamaya devam edebilecek miyim?
Evet, bu şekilde 2 konferansta şampiyonluk şansınızı devam ettirebilirsiniz. 2 tarafta oynanan maçlar bağımsızdır, birbirini etkilemez.

Katılım için extra ücret ödeyecek miyim?
Hayır, Fikstürlü Konferansın extra katılım ücreti yoktur. Ödeme açısından takımın tek yapması gereken oynayacakları 11 maçın son 3'ünün ücretini katılım esnasında kaparo olarak ödemektir. Takım, böylece son 3 maçında ücret ödemez.

Forma zorunlu mudur?
Fikstürlü Konferans'ın heyecanının tam anlamıyla yaşanması adına katılımcı takımların tam takım forma ve tozlukla katılımı mecburidir.

Misafir oyuncu oynatabilir miyim?
Hayır, bu konferansta misafir oyuncu uygulaması yoktur, Rakipbul takımlarına verilen 5 transfer hakkını kullanarak katılımcılarımız haftalar boyunca 5 yeni oyuncu transfer edebilir.

Son katılım ne zaman?
Son katılım olmayıp kontenjan usulu işlemektedir. 12 takım başvurusunun ardından Konferans Kontenjanı otomatikman kapatılacaktır.

Nasıl başvuracağım?
0532 111 11 72 nolu Rakipbul Call-center aracılığıyla Fikstürlü Konferansa katılım talebinizi iletebilirsiniz. Takım adınızı kaydettirip, kaparo ödemenizi yaptıktan sonra takımınızın kaydı gerçekleşmiş olacaktır.

Fikstürlü Konferansların detaylı kurallarını Kural Kitapçığının 12. maddesinde bulabilirsiniz.