Bilyoner Rakipbul Ligi Nedir !

Bilyoner Rakipbul Ligi Nedir !

2020 Sezonu başladı!Lige katıl ilk maçını %40 indirimli oyna.

Özellikle son yıllarda erkeklerin en büyük hobileri arasında bulunan “Halı Saha Futbolu” denince akla gelen ilk isim olan Bilyoner Rakipbul Ligi, 15.000'i aşkın takımı ile Bilyoner  ana sponsorluğunda 12 ilde düzenlenen Türkiye'nin en büyük resmi halı saha ligidir.  Dünya Halı Saha Federasyonunun üyesi ve Türkiye temsilcisidir.

Ana misyonu rakip bulmak olsa da bu ligin en dikkat çekici yönü, amatör halı saha oyuncularına profesyonel duygular yaşatmasıdır. Maçınıza uzman hakem, gözlemci, kameraman ve editör gönderiliyor. Dilerseniz maç sonunda basın toplantısı bile düzenleyebiliyorsunuz. Maçınızın analizleri, istatistikleri, HD kalitedeki özet görüntüleri ertesi gün Rakipbul.com’da yer buluyor.  Burası bir hayli ilgi çekici. Zira maçın ardından, ertesi gün bilgisayarınızın karşısına geçiyorsunuz ve isminizin de geçtiği eğlenceli canlı yayın maç anlatımını izleyebiliyorsunuz. Kaçırdığınız goller veya attığınız harika gol, Rakipbul.com’da bir hatıra olarak kayda alınıyor.

Kısaca;

Rakipbul.com, özetle halı sahada rakip bulabileceğiniz bir site. Takımınızı siteye kaydettirerek, 15.000 takım arasından kendinize rakip seçebiliyor, aynı zamanda halı sahaya gidip kaparo yatırmadan sahanızı rezerve ettirebiliyorsunuz. 

Katılım şartları nedir?

Bir şart var mı diye soracak olursanız eğer, Ligimize katılmak ve takım kurmak ücretsizdir. İlk 5 maçta sınırsız misafir oyuncu hakkı bulunur. 6. maçta kadronuzu belirlersiniz. Sitedeki online rezervasyon kısmını kullanarak istediğiniz kadar istediğiniz zaman maç yaparsınız. Halı sahadaki gibi maç oynadıkça ücret ödersiniz.

Son katılım tarihi var mı?

Ligimize katılım için son tarih yoktur. Kendine has puan sistemi sayesinde sonradan katılan başarılı takımlarımızın da play-off’lara katılma şansı bulunur.

 Maçlarım ne zaman?

Üstelik, bir fikstur yoktur. İstediğiniz zaman Türkiye'nin 12 şehrinde istediğiniz sahada ve istediğiniz saatte maç yapabilme keyfini burada yaşayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Peki Nasıl üye olacağız?

Ligimize üyelik çok hızlı gerçekleşmektedir. https://www.rakipbul.com/Uyelik giriş yapıp, bilgilerinizi doldurup üye olabilirsiniz.

 Şampiyon nasıl belirlenir?

 Bilyoner Rakipbul Ligi 365 gün devam eder, 6 aylık periyot ile 2 sezonu vardır. Konferanslarında  İlk 12'ye kalan takımlar her 5. Ayın sonunda Play-Off oynarlar.

İlk önce sezon şampiyonu belli olur, sonra iki sezon şampiyonu karşılaşır, il şampiyonu belli olurArdından tüm il şampiyonları, her yıl belirlediğimiz şehirde düzenlenen muhteşem Türkiye finallerinde buluşur ve Türkiye'nin en iyi halı saha takımı ünvanı için yarışırlar.

Gelelim en can alıcı bölüme ;

Bilyoner Rakipbul Ligi Türkiye Finalleri’nin ardından “Türkiye’nin En İyi Halı Saha Takımı” ünvanını alan takım SWC(Dünya Halı Saha Şampiyonası)’nda ülkemizi temsil etme hakkını elde eder. Her erkeğin hayali olan bu atmosferde Türk Bayrağını taşımak ve onu gururlandırmak için sizde bir adım atabilirsiniz.

 Sizlere Türkiye Finalleri ve Dünya Halı Saha Şampiyonası’ndan geriye kalan anıları gösterelim.

2019 Türkiye Finalleri  :  https://www.youtube.com/watch?v=frhB1bKGYuc

2019 Dünya Halı Saha Şampiyonası :  https://www.youtube.com/watch?v=xtsxGH3Jm44

 

Sende Bilyoner Rakipbul Ligi’nde halı saha şampiyonu olmak ve takımlar arasında gözde oyuncu olmak istiyorsan durma ligimize katıl!

Futbol dolu günler geçirmeniz dileğiyle..

 

 

 

Son Bloglar