Rakipbul Ligi Nedir !

Rakipbul Ligi Nedir !

Bilyoner Rakipbul Ligi ile ilgili merak ettiğiniz her şey bu yazıda!

Bilyoner Rakipbul Ligi Nedir?

 Özellikle son yıllarda erkeklerin en büyük hobileri arasında bulunan “Halı Saha Futbolu” denince akla gelen ilk isim olan Bilyoner Rakipbul Ligi, 7.000'i aşkın takımı ile Bilyoner ana sponsorluğunda 16 ilde düzenlenen Türkiye'nin en büyük resmi halı saha ligidir.  Dünya Halı Saha Federasyonunun üyesi ve Türkiye temsilcisidir.

Ana misyonu rakip bulmak olsa da bu ligin en dikkat çekici yönü, amatör halı saha oyuncularına profesyonel duygular yaşatmasıdır. Maçınıza uzman hakem, gözlemci, kameraman ve editör gönderiliyor. Dilerseniz maç sonunda basın toplantısı bile düzenleyebiliyorsunuz. Maçınızın analizleri, istatistikleri, HD kalitedeki özet görüntüleri ertesi gün Rakipbul.com’ da yer buluyor.  Burası bir hayli ilgi çekici. Zira maçın ardından, ertesi gün bilgisayarınızın karşısına geçiyorsunuz ve isminizin de geçtiği eğlenceli maç anlatımını okuyabiliyorsunuz. Kaçırdığınız goller veya attığınız harika gol, Rakipbul.com’ da bir hatıra olarak kayda alınıyor.

Kısaca;

Rakipbul.com, özetle halı sahada rakip bulabileceğiniz bir site. Takımınızı siteye kaydettirerek, 7.000 takım arasından kendinize rakip seçebiliyor, aynı zamanda halı sahaya gidip kaparo yatırmadan sahanızı rezerve ettirebiliyorsunuz. 

İstatistikleriniz neticesinde RB$ cinsinden halı sahadaki oyuncu değeriniz belirleniyor ve halı saha takımları arasında transfer rekabeti dahi yaşanıyor.

Katılım şartları nedir?

Bir şart var mı diye soracak olursanız eğer, Ligimize katılmak ve takım kurmak ücretsizdir. İlk 5 maçta sınırsız misafir oyuncu hakkı bulunur. 6. maçta kadronuzu belirlersiniz. Sitedeki online rezervasyon kısmını kullanarak istediğiniz kadar istediğiniz zaman maç yaparsınız. Halı sahadaki gibi maç oynadıkça ücret ödersiniz

Son katılım tarihi var mı?

Ligimize katılım için son tarih yoktur. Kendine has puan sistemi sayesinde sonradan katılan başarılı takımlarımızın da play-off’ lara katılma şansı bulunur.

 

 Maçlarım ne zaman?

Üstelik, bir fikstür yoktur. İstediğiniz zaman Türkiye'nin 12 şehrinde istediğiniz sahada ve istediğiniz saatte maç yapabilme keyfini burada yaşayabilirsiniz.

 

 

 

 

Peki bizi biz yapan özellikler dikkatinizi çektiyse eğer gelelim ana konuya;

Nasıl üye olacağız?

Ligimize üyelik çok hızlı gerçekleşmektedir. www.rakipbul.com ana sayfadan “üye ol” butonuyla bilgilerinizi doldurup üye olabilir, ardından sağ üstteki menüden takım kurabilirsiniz. İlk maçınızı almak için “online maç rezervasyonu” butonunu kullanabilirsiniz.

 Şampiyon nasıl belirlenir?

Bilyoner Rakipbul Ligi 365 gün devam eder, 6 aylık periyot ile 2 sezonu vardır. Konferanslarında  İlk 12'ye kalan takımlar her 5. Ayın sonunda Play-Off oynarlar.

İlk önce sezon şampiyonu belli olur, sonra iki sezon şampiyonu karşılaşır, il şampiyonu belli olur.

Ardından tüm il şampiyonları, her yıl belirlediğimiz şehirde düzenlenen muhteşem Türkiye finallerinde buluşur ve Türkiye'nin en iyi halı saha takımı unvanı için yarışırlar.

 

 

Sende Bilyoner Rakipbul Ligi’nde halı saha şampiyonu olmak ve takımlar arasında gözde oyuncu olmak istiyorsan durma ligimize katıl!

Futbol dolu günler geçirmeniz dileğiyle..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Son Bloglar